Vestavěné skříně

Akční nabídka - SLEVA až 30% na kuchyně a skříně na míru

Na první pohled se možná zdá, že u vestavěných skříní není moc možností nějakých tvarů, nicméně i u nich lze dotvořit detaily, které jí dají poněkud jiný ráz. Příkladem mohou být různé regálové police umístěné v rohu místnosti, které navazují na onu skříň. To je však jedna z opravdu mnoha možností, jak skříni vtisknout jinou tvář. Dalšími prvky je velký výběr typů rámů, samozřejmě i výplně dveří, ať už dřevěné, skleněné, zrcadlové či přímo designové kousky kupříkladu s motivem bambusu a mnoha dalšími motivy.

 

 5 let záruka na skříně + 10 let záruka na systémy + bonus tlumení za akční cenu 199,- Kč/ks

A pokud byste měli naopak zájem o "nenápadnou" skříň vzhledem k menším rozměrům bydlení nebo i z jiných důvodů, ani to není pro nás problém a vyrobíme takovou, která bude dokonale a nenásilně harmonizovat s místnostmi.

Dveře vestavěné skříně jsou nejnamáhanější, ale také nejdražší části celé skříně. Společně s dodavateli jsme pro Vás zjednodušili jejich rozpoznání kvalitních a ošizených posuvných dveří a zároveň se sami odlišili od firem, které takové dveře nabízejí. Přikládáme ke svým výrobkům certifikát kvality. Tento certifikát kvality Vám zaručí záruku 10 let na posuvné dveře.